e-PŁATNOŚCI    
Strona główna Dodaj do Ulubionych Napisz do autora
 
   
Polecane serwisy Forum Archiwum  
 
 
Sklepy internetowe Aukcje internetowe FAQ, czyli odpowiedzi na bardzo ważne pytania eBay Bezpieczeństwo Wirtualne płatności Karty wirtualne
 
   
Polecane serwisy  
 

ZACHODNIE SERWISY
Amazon.com
Amazon (USA)
Stworzony przez Jeff'a Bezos'a w 1995 roku. W tej chwili jest to największy i najbardziej znany sklep internetowy. Amazon zaczynał od sprzedaży książek i multimediów. W tym momencie handluje praktycznie wszystkim. Poœredniczy równeż w sprzedazy używanych towarów - jest to idealne miejsce dla poszukiwaczy książek z drugiej ręki i wydawnictw kolekcjonerskich. Klienci cenią Amazon za wzorowe podejście do klienta.
Istnieje kilka filii narodowych sklepu m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i Japonii.
BHPhotoVideo.com
B&H Photo Video (USA)
Prawdziwy raj dla miłośników fotografii - zarówno amatorów, hobbystów i profesjonalistów. W sklepie można znaleźć wszystko co jest związane z fotografią. Obiektywy, aparaty, akcesoria, wyposażenie laboratoriów. Towary w różnych klasach i cenach. Dostępny jest również sprzęt używany. B&H to nie tylko fotografia. Sklep ma w ofercie sprzęt audio i video, począwszy od sprzętu nagrywajšcego, przez elementy kina domowego, kończąc na profesjonalnych sprzęcie telewizyjnym.
B&H cechuje profesjonalna obsługa i przystępne ceny. Większość amerykańskich sklepów zaopatruje się właśnie u nich.
Jeżeli kiedykolwiek będziesz w Nowym Jorku, odwiedź ich sklep. Mieści się pod adresem 420 9th Avenue (między 33 i 34 St.). Uwaga... jest zamknięty w każdą sobotę (IYKWIM) ;-)))
eBay.com
Ebay (USA)
Najbardziej popularny system aukcji internetowych. Uruchomiony w 1995 roku dorobił się filii w ponad 20 krajach (m.in. Niemczech, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Japonii, Tajwanie, itd.). Liczba zarejestrowanych użytkowników przekroczyła już 200 milionów. Codziennie licytuje się grubo ponad 10 milionów przedmiotów. Można kupić dosłownie wszystko.
PayPal.com
PayPal (USA)
Serwis do wirtualnych płatności. Oferuje internetowe przekazy pieniężne służące do regulowania płatności między osobami fizycznymi. System akceptuje większość sprzedawców na aukcjach oraz ponad 40.000 sklepów. PayPal jest najbardziej popularnym serwisem w swojej kategorii (ponad 100 milionów użytkowników). Transfer pieniędzy trwa sekundy i jest bezpłatny dla wysyłającego. Idealne rozwiązanie do prywatnych rozliczeń. Serwis obsługuje ponad 190 krajów. Również Polskę. Szerzej o serwisie

Do góry          


Do góry          

Autor e-Płatności nie ponosi odpowiedzialności za skutki działań podjętych w oparciu o informacje zamieszczone w serwisie.
Wszelkie symbole i znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli. Zostały zamieszczone w serwisie wyłącznie w celach informacyjnych.